OFERTA PRACY

Kierownik działu automatyki

offer icon Poznań
offer icon Pełny etat
offer icon Umowa o pracę
Opis stanowiska
wymagania
oferujemy

Benefity

brak dress code'ubrak dress code'u
dofinansowanie nauki językówdofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursówdofinansowanie szkoleń i kursów
dofinansowanie zajęć sportowychdofinansowanie zajęć sportowych
inicjatywy dobroczynneinicjatywy dobroczynne
kawa/herbatakawa/herbata
możliwość uzyskania uprawnieńmożliwość uzyskania uprawnień
napojenapoje
parking dla pracownikówparking dla pracowników
prywatna opieka medycznaprywatna opieka medyczna
spotkania integracyjnespotkania integracyjne
ubezpieczenie na życieubezpieczenie na życie

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez poniższy formularz lub mailowo rekrutacja@piotrowski.eu z dopiskiem REKRUTACJA 2024.

    plus

    Przedsiębiorstwo inżynierii sanitarnej Piotrowski

    Od niemal 40 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych, montażowych w zakresie inżynierii środowiska.

    Profil działalności firmy, w szczególności obejmuje kompleksowe wykonanie zarówno nowych projektów inwestycyjnych oraz modernizacji systemów i instalacji: cieplnych, wentylacyjnych oraz wodno – kanalizacyjnych. Priorytetem jest sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, dbałość o relacje z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami, a także pracownikami, którzy tworzą siłę organizacji. Firma systematycznie zwiększając wartość sprzedaży oraz portfela zamówień, umacnia swoją pozycję na rynku.