O sukcesie decydują przede wszystkim ludzie, ich potencjał i umiejętności.

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII SANITARNEJ PIOTROWSKI

Od niemal 40 lat zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych prac z zakresu instalacji sanitarnych.

Najważniejsi są dla nas ludzie tworzący firmę, ich potencjał, profesjonalizm i wiedza, którą stale poszerzają. Dzięki temu oraz korzystaniu z najlepszych i najnowszych technologii standardy naszej pracy pozwalają na podejmowanie ambitnych i trudnych projektów. Stale powiększająca się grupa partnerów pozwala wierzyć, że jakość naszych działań spełnia najwyższe oczekiwania.

Nasza aktywność skupia się głownie na ambitnych realizacjach instalacji przemysłowych, procesów technologicznych, systemach HVAC oraz skomplikowanych układach automatyki.

Rozpoczynając od kotłowni gazowych i olejowych, przez instalacje na obiektach przemysłowych, staliśmy się generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych oferującym kompleksową obsługę klientów w zakresie usług projektowych, realizacyjnych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz towarzyszących prac instalacji elektrycznych i budowlanych.

Przyznane nam kilkukrotnie Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbes’a wzmacniają naszą pozycję w branży, potwierdzając, że stały rozwój i stabilna kadra, serwis wysokich standardów oraz pełne zrozumienie potrzeb partnerów gwarantuje sukces całej ekipy spółki Piotrowski.

ZŁOTY INSTALATOR Nagroda w branży sanitarnej. Tytuł „Laureata Konkursu Złoty Instalator” został przyznany firmie przez kapitułę konkursową za wzorowe kompleksowe wykonawstwo nowoczesnych kotłowni.
GAZELE BIZNESU 2005, 2009, 2016, 2017, 2020 Przedsiębiorstwo już pięciokrotnie zostało laureatem prestiżowej nagrody miesięcznika „Puls Biznesu” GAZELE BIZNESU. Zdobyte wyróżnienie jest potwierdzeniem, że firma PIOTROWSKI doskonale wykorzystuje szanse rynkowe i dysponuje potencjałem gwarantującym zrównoważony wzrost w przyszłości.
DIAMENT FORBES 2010, 2021, 2022 W ocenie i selekcji przedsiębiorstw brane są pod uwagę wyniki finansowe, wartość majątku oraz potencjał rozwojowy przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY Ogólnopolski program promujący zasady kultury i etyki w biznesie pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej i Ministra Gospodarki. Tytuł uzyskany po szczegółowym audycie.
POZNAŃSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wyróżnienie w XVIII edycji konkursu o tytuł "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości".

„Przez niemal 40 lat swoim profesjonalizmem i rzetelnością ugruntowaliśmy naszą wiodącą pozycję wśród podobnych firm w Polsce, stając się pewnym partnerem dla inwestorów”

Włodzimierz Piotrowski
założyciel i prezes firmy